MINI POCKET BIKE

wszystko o mini bike i skuterach


#1 2010-12-27 00:00:31

Wariatiq

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 13
Punktów :   

Tuning Twojego Miniego , midiego itp.

Cześć! To ja jak zapewne wiecie . Dzisiaj wpadłem sobie na taki pomysł jak bylem w domu żeby założyć temat na naszym kochanym forum! I tak sobie pomyślałem żebyśmy pisali wstawiali fotki aktualnego stanu naszych małych pociech (znaczy skutery to nie małe) No to ja zacznę jako niby tako założyciel tego wątka:

Mój mini stoi sobie bez kola ,bez silnika, gaźnik rozebrany , hamulce ulepszone ,polerka i wgl foty nie wstawię bo taśma od migawki w aparacie się przetarła i mam problemy z fotkami ... A więc do dzieła  Pozdrawiam z gorącego zakątka Słonecznej Polski!

Offline

 

#2 2010-12-27 00:09:33

 magik

Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 39
Punktów :   

Re: Tuning Twojego Miniego , midiego itp.

Siemka. No to ja jako drugi. Moje 3 moto są teraz w opłakanym stanie:

1: Peugeot Speedfight ac
Stoi bez kilku plastików, akumulatora, wariatora, paska, cylindra, głowicy, tłoka, połowy kabli i tak dalej.

2: Mini bike
Stoi w wielu kawałkach. Połamane plastiki po wypadku, rozebrany silnik, rozwalone koło tylne, uszkodzone widły, brak łańcucha, w ogóle cały pobijany.

3: Midi bike
Krócej będzie napisać co na nim jest. Widły, kiera, kilka plastików i jakieś kable.

Pozdro

Offline

 

#3 2010-12-30 23:54:55

Wariatiq

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Tuning Twojego Miniego , midiego itp.

Eehhh, ja chciałem wstawić jeszcze przed nowym rokiem zdjęcia mojego miniego ale wgl z czasem się nie wyrabiam ... a jeszcze dzisiaj rozwiercanie dziury od śrub gwintowej trzymającej obudowy tłumika i wgl ..

Offline

 

#4 2012-03-04 17:07:01

 kichadelux

Nowy użytkownik

3551644
Skąd: gostyń wielkopolska
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tuning Twojego Miniego , midiego itp.

MA KTOS NA SPRZEDAZ TYLNE KOLO >?? GLOWNIE CHODZI  MI O TA PÓLOSKE;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs.